Rüyada Makara görmek

Rüyada Makara görmek

Rüyada makara görmek trenle bir seyahate çıkacağınıza işaret eder. Eğer makarayı sardığınızı gördüyseniz uzun süren bir seyahate çıkacağınıza tabir olunur. Rüyayı gören kişi bekâr ise evlenmeye, evli bir kişi ise çocuk sahibi olacağına delâlet eder.

Rüyanızda çürük bir makara gördüyseniz yapmayı düşündüğünüz seyahat konusunda bazı engellerle karşılacağınıza işaret eder. Rüyada iplik sarılı bir makara gördüyseniz yolunda gitmeyen işlerinizin düzeleceğine, rahatlığa kavuşacağınıza işaret eder.

Eğer rüyanızda irili ufaklı çeşitli makaralar gördüyseniz çıkmayı düşündüğünüz seyahat konusunda değerlendirmeler yapacağınıza, bütün alternatifleri yeniden gözden geçireceğinize delâlet eder. Rüyada yuvarlanan bir makara görmek hayatınızda olan değişimlerin çok hızlı olacağına işaret eder.

Rüyada kuyu ve halat makaraları görmek ise emek harcamanız gereken zahmetli işlere işarettir. Bir başka rivayete göre iplik makarası görmek evlilik, mutlu bir yuva ve gönül işlerinde karşınıza çıkacak kısmete delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir