Rüyada Mahya görmek

Rüyada mahya görmek çalışkan olmaya, sabır göstermeye, iş hayatında mevkinin yükselmesine, mutlu bir geleceğe ve rahata kavuşmaya delâlet eder.

Rüyada herhangi bir caminin minarelerine mahya kurulduğunu görmek kısa bir süre sonra hayatınızda size sevinç verecek birçok güzel gelişmenin olacağına ve hayatta önemli bir derdinizin kalmayacağına işaret eder.

Rüyada bir mahyanın üzerindeki yazıları okuduğunu görmek hayır ve berekete nail olacağınıza, mutluluğa, güzel haberler alacağınıza ve hayatınızdaki her şeyin iyi bir düzende ilerleyeceğine delâlet eder.

Rüyada etrafınızda çok sayıda mahya olduğunu görmek birbiri ardına gelecek güzel olaylara, hiç tahmin etmediğiniz derecede kısmetinizin açık olacağına ve şanslı bir dönem iinde bulunacağınıza işaret eder.

Rüyada herhangi bir caminin minarelerindeki mahya üzerinde "Lâ ilâhe illallah" yazısını okuduğunu görmek Allah'ın birliğine iman etmeye, Allah'ı zikretmeye, hayır işleriyle ilgilenmeye, ibadetle meşgul olmaya ve ahiret hayatı için çalışmaya delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir