Rüyada Mahlep görmek

Rüyada mahlep görmek hayra, berekete, helâl kazanç elde etmeye ve güzelliği övmeye delâlet eder. Rüyada mahlep kokladığını görmek sağlıklı bir ömre, hayatın zevkle geçmesine ve huzura kavuşmaya işaret eder.

Rüyada mahlep yediğini görmek işlerin bereketli olacağına, rızkın artacağına ve şifaya delâlet eder. Rüyada yaptığınız bir yemeğe mahlep koyduğunuzu görmek eğitim ya da meslek hayatınızda güzel çalışmalar yapacağınıza, etrafınız tarafından takdir toplayacağınıza ve emeklerinizin övüleceğine işaret eder.

Rüyada çevrenizden mahlep kokusu aldığınızı görmek aile hayatınızda saadete ve huzurlu bir aile yapısına, rızkınızda genişlemeye ve aile üyeleriyle geçirilecek sağlıklı günlere işaret eder.

Rüyada mahlep satın aldığını görmek yapmayı düşündüğünüz işler konusunda doğru bir zamanda oluşunuza, bulunacağınız girişimlerden olumlu sonuçlar elde edeceğinize ve verimli işler çıkaracağınıza delâlet eder.

Rüyada mahlep sattığını görmek hayır getirmeyecek işe işaret eder. Seyyid Süleyman'a göre rüyada mahlep görmek övülmeye, rüyada mahlep almak, yemek, koklamak hayra, mahlep satmak ise itibar kaybetmeye işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir