Rüyada Lüks eşya görmek

Rüyada lüks eşya görmek kişiler arasındaki sorunlara, dedikodulara ve kıskançlığa delâlet eder. Rüyada lüks eşyalar kullandığını görmek etrafınızdaki insanlarla aranızda sorunlar olacağına, bazı kişiler tarafından rahatsız olacağınız tavırlar göreceğinize ve sıkıntı hissedeceğinize işaret eder.

Rüyada bir mağazada lüks eşyalara baktığını görmek hayatınızda güven duymak isteyeceğiniz kişilere ancak bu kişilerin sizi çeşitli hareketleriyle şüphe içinde bıraktıklarına ve ilişkilerinizi yönlendirme konusunda tereddütler içinde kalacağınıza delâlet eder.

Rüyada lüks bir eşya satın aldığını görmek etrafınızdaki kişilerin kötü taraflarını görmezden geldiğinize, eğer değerlendirmelerinizi objektif bir şekilde yapmazsanız daha sonrasında pişmanlık hissedebileceğiniz olaylarla karşılaşabileceğinize ve bu olaylar neticesinde üzüleceğinize işaret eder.

Rüyada lüks eşyalar sattığını görmek ilişkilerinizde sorunlar olan kişileri kendinizden uzaklaştıracağınıza ve sıkıntılardan sıyrılarak rahata kavuşacağınıza delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir