Rüyada Lapa görmek

Rüyada lapa görmek veya yemek rızkın genişlemesine, bolluk ve berekete, hafif geçirilecek bir hastalığa delâlet eder. Rüyada pirinç lapası görmek geçimi sağlayacak kadar  maddi gelire işaret eder.

Eğer rüyada bulgur lapası gördüyseniz güçlü ve dayanıklı olmaya, karşınıza çıkacak zorlukların sizi durdurmayacağına, cesaret ve çalışkanlığınızla işlerden kazançlı çıkacağınıza ve rızkınızı alın terinizle kazanacağınıza delâlet eder.

Rüyada lapa pişirdiğinizi gördüyseniz bazı sıkıntılarla karşılaşacağınıza ancak kısa sürede bunları aşacağınıza işaret eder. Eğer rüyanızda çok kişinin olduğu geniş bir sofrada lapa yendiğini gördüyseniz aile hayatınızda huzura, hanenizdeki berekete ve ailece işlerinizin yolunda gideceğine delâlet eder.

Rüyada bozulmuş, kokmuş, kötü vs. lapa görmek işlerde sıkıntılı bir döneme, kazançta düşüşe, maddi konularda temkinli hareket etmenizin menfaatinize olacağına işaret eder. Bir başka rivayete göre rüyada lapa görmek hanedeki bir hastaya veya önemli olmayan küçük bir hastalığa delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir