Rüyada Lahana tohumu görmek

Rüyada lahana tohumu görmek sıkıntıya, üzüntüye ve hastalıklara işaret eder. Rüyada lahana tohumu ektiğini görmek sağlığınızı ihmal etmemeniz gerektiğine ve zararlı alışkanlıklardan uzak durmanızın menfaatinize olacağına delâlet eder.

Rüyada elinde lahana tohumu olduğunu görmek zarara uğramaya işaret eder. Rüyada bir tarlaya ya da bahçeye lahana tohumu serptiğini görmek bazı davranışlarınızın neticesinde üzüleceğinize ve sıkıntıları gidermek için uğraşacağınıza işaret eder.

Rüyada lahana tohumu satın aldığını görmek işlerin düzgün gitmeyişine ve olumsuz sonuçlara yol açacak girişimlerde bulunacağınıza delâlet eder.

Eğer rüyanızda lahana tohumu sattığınızı gördüyseniz sıkıntılarınızın bir süre daha devam edeceğine ancak sabrettiğiniz takdirde rahata ereceğinize işaret eder.

Rüyada birine lahana tohumu verdiğini görmek arkadaşlarla dertleşmeye ve problemlerden kurtulmak için çözüm yolları aramaya delâlet eder. Seyyid Süleyman'a göre rüyada lahana tohumu görmek hastalık ve kedere işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir