Rüyada Keman görmek

Rüyada Keman görmek

Rüyada keman, alınacak kararların hayırla sonuçlanacağına, iyi ve güzel kişilerle karşılaşılacağına delalettir. Aşk hayatında biraz karışıklık yaşanabilir.  Aynı zamanda çok kıymet görülmesi ve nimet bolluğuna da yorumlanır.

Kişi rüyasında keman çaldığını görüyorsa ve evli ise, hayırlı bir haber alacak ve iyi olaylar yaşayacak demektir. Bekar ise yepyeni bir ilişkiye sahip olacak ve ardından evlenecektir.

Keman çalan birinin görülmesi dertlerin yakın bir dostla paylaşılacağına ve bu kişi tarafından yardım görüleceğine delalettir. Keman sesinin duyulması ise yakın çevre ile yaşanılacak sorunların yaşanmasına işarettir. Ancak bu sorunlar iş hayatındaki başarıların ivmesini engellemeyecektir. Başka bir yoruma göre ise keman sesinin duyulması mevki sahibi insanlardan görülecek menfaate delalettir.

Rüyada satın alınan keman, işlerinizdeki çabalarınboşa gitmeyeceğini ve maddi anlamda kazancınızın bu başarılar doğrultusunda artacağını gösterir. maddi sıkıntıların sona ereceğinin ve ferahlığa ulaşılacağının habercisidir. Alınan kemanın çalınması müjdeli bir haber alınacağının habercisidir. Rüyada keman satmak ise yeni ortamlara katılınacağını ve yeni insanlarla tanışığ kaynaşılacağını işaret eder. Bu kişiler size işiniz ile ilgili fikir ve önerilerini sunacaklardır.

Kırık veya bozuk bir keman görülmesi iyileşen bir tanıdık hastaya delalettir. Bu hastanın iyi haberleri kapıdadır ve sizin tarafınızdan maddi yardım görecek kişi demektir. Keman telinin kırık olması ters giden olaylara ve hayal kırıklığı ile birlikte gelecek mutsuzluğa yorumlanır.
Rüyada keman yayı görülmesi sıkıntı ve kederlerden kurtulunacağına ve aile bağlarının güçlenerek aile içinde daha iyi iletişime geçileceğine işarettir.

Kendisinden büyük birinden keman hediye alınması  iyi bir haberle birlikte makam sahibi olunacağına ve artan rütbeye delalettir. Sıkıntıdan kurtulmaya ve yaşamın neşeli devam edeceğine  işarettir.

Rüyada meşhur ve iyi bir sanatçıdan keman sesi dinlemek kısa bir seyahate çıkılacak demektir. Bir kimseye keman çalmayı öğrettiğini görmek o kişiye nasihat vereceğine ve bu sayede faydalı olunacağına işarettir. İyilik etmek anlamında da gelir.

Hüzünlü bir keman sesi ise iyi haber ile birlikte yakın bir dostla samimyetin daha da artması anlamına gelir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir