Rüyada Kanguru görmek

Rüyada Kanguru görmek

Rüyada kanguru görmek şansınızın açık olacağına, istediğiniz birçok şeye kolay bir şekilde ulaşacağınıza ve kısmete delâlet eder.

Rüyada bir kangurunun zıplayarak size doğru geldiğini görmek yakın zaman içinde çok güzel gelişmelerle karşılaşacağınıza, karşınıza büyük fırsatlar çıkacağına ve her işinizin yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada bir kangurunun peşinden koşarak yakalamaya çalıştığınızı görmek hedeflerinize yönelik girişimlerde bulunacağınıza, hayırlı sonuçlar elde etmek için çaba sarfedeceğinize ve enerjinizi doğru kullanmanız gerektiğine, hırsa kapılarak olmayacak işler için vakit harcamanın size bir faydasının dokunmayacağına delâlet eder.

Rüyada kanguru yavrusu görmek geleceğinizin parlak olacağına, talihin sizden yana olacağına ve sağlam temeller üzerine oturttuğunuz birçok eyleminizden olumlu sonuçlar alacağınıza işaret eder.

Bir başka rivayete göre ise rüyada kanguru görmek size zarar vermek ve kötülük yapmak isteyen bir kişiyi hiçbir zarar görmeden yenilgiye uğratacağınıza delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir