Rüyada İskele görmek

Rüyada İskele görmek

Rüyada iskele görmek dürüstlüğe ve işlerin düzenli olmasına işaret eder. Rüyayı gören kişi bekâr bir kişi ise evleneceğine, evli bir kişi ise uzun bir seyahate çıkacağına delâlet eder.

Rüyada iskele üzerinde durduğunuzu gördüyseniz işlerinizde başarıyı yakalacağınıza, makam ve mevki sahibi olacağınıza işarettir. Eğer rüyanızda hasara uğramış bir iskeleyi tamir ettiğinizi gördüyseniz zor durumda olan insanlara yardım etmeye ve elinizden gelen iyiliği esirgemeyeceğinize işaret eder.

Rüyada iskele yıkmak ise bencil davranışlarda bulunmaya, insanlara bazı konularda zorluk çıkarmaya işarettir. Eğer rüyanızda bir iskelenin yıkıldığını gördüyseniz işlerinizde bazı aksaklıklarla karşılaşacağınıza delâlet eder.

Rüyada iskeleyi sağlam ve geniş bir şekilde görmek işlerin iyi ilerleyeceğine, çürük, bozuk ve dar bir iskele görmek ise işlerin bozulmasına ve zorluk çekileceğine işarettir. Bir başka rivayete göre iskele görmek deniz yolculuğuna çıkılacağına veya uzun zaman sonra gerçekleşeceğini sandığınız bir arzunuza beklenmedik bir şekilde, kısa süre içinde kavuşacağınıza delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir