Rüyada İnşaat görmek

Rüyada İnşaat görmek

Rüyada inşaatı devam eden yeni binalar görmek yapılan işlerde başarılı sonuçlar elde edileceğine işarettir. Eğer rüyanızda kendinizin bir inşaat yaptırdığınızı gördüyseniz hayatta istediğiniz şeylere kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada boş bir arazide yapılmış tek bir bina görmek ev sahibi olacağınıza delâlet eder. Eğer bina yaptığınızı gördüyseniz yeni bir işe başlayacağınıza işaret eder. Rüyada bir binanın yıkıldığını görmek ibadetin aksatıldığına ve dünya hayatına fazla kapılmaya işarettir.

Rüyada yeni bir binaya taşındığını ve yerleştiğini görmek ise yeni bir ev sahibi olunacağına delâlet eder. Eğer rüyanızda inşaatı yeni bitmiş, yeni binalar gördüyseniz mesleğinizi değiştireceğinize ve farklı işlerle ilgilenerek vakit geçireceğinize işaret eder.

Rüyada yıkılmış veya çok eskimiş, yıkılacak durumdaki binalar görmek karşılaşacağınız sorunları kendinize güvenerek çözebileceğinize delâlet eder.

Rüyada bir inşaatta çalıştığını görmek geleceğinizle ilgili kurduğunuz hayaller doğrultusunda faaliyetlerde bulunacağınıza ve detayları gözden kaçırmazsanız hedeflerinize ulaşacağınıza işaret eder.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir