Rüyada İmparatoriçe görmek

Rüyada imparatoriçe görmek iş hayatında başarılı olmaya ve yüksek mevkilere ulaşmaya delâlet eder. Eğer rüyanızda bir imparatoriçe ile konuştuğunuzu gördüyseniz yüksek rütbeli kişilerden destek göreceğinize işaret eder.

Rüyada kendinizi bir imparatoriçe olarak gördüyseniz her tür konuda güçlü bir kişiliğiniz olduğuna ve gücünüzü etrafınızdaki insanlara gösterme isteğinize işaret eder. Rüyada bir imparatoriçenin hizmetinde bulunduğunuzu gördüyseniz işinizle ilgili hayalleriniz olduğuna fakat acele etmeden ve istikrarlı bir şekilde ilerlemek düşüncesinde olduğunuza delâlet eder.

Rüyada bir imparatoriçeyi evinizde misafir ettiğinizi gördüyseniz ailede sözü geçen ve yaşı büyük bir kadından iyilik göreceğinize ve hayatınızın kolaylaşacağına işaret eder.

Rüyada imparatoriçe ile arkadaş olduğunu görmek iş çevrenizde yetkili kişilerle bir araya geleceğinize ve yeni projeler hakkında görüşmelere işaret eder. Bir başka rivayete göre rüyada imparatoriçe görmek kaba ve kibirli olmak yüzünden başarının ve itibarın kaybedileceğine delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir