Rüyada Ilık görmek

Rüyada ılık su, yemek, hava vs. görmek sorun ve sıkıntılardan uzak olmaya, işlerde kolaylığa, rahata ermeye, sağlık ve afiyete işaret eder.

Eğer rüyanızda ılık su içtiğinizi gördüyseniz bir süre daha sıkıntı çekeceğinize fakat işlerin çok geçmeden düzeleceğine işaret eder. Eğer rüyanızda havanın ılık olduğunu ancak bir anda soğuduğunu gördüyseniz ufak tefek sorunlara ve gündelik hayatta karşılaşacağınız aksiliklere fakat bunların geçici sorunlar olup fazla endişeye kapılmamanız gerektiğine delâlet eder.

Rüyada sıcak bir suyu ılıklaştırdığını görmek hayatınıza ilişkin önemli kararlarda bulunacağınıza, kişisel ihtiyaçlarınıza göre hareket etmenizin hayrınıza olacağına işaret eder. Rüyada ılık bir yemek yediğini görmek bolluk ve berekete, temiz rızka delâlettir.

Eğer rüyanızda ılık suyla yıkandığınızı gördüyseniz saadet ve feraha kavuşmaya işaret eder. Başka bir rivayete göre ise rüyada ılık şeyler görmek eğer kış mevsiminde görüldüyse hayra, yaz mevsiminde görüldüyse sıkıntıya delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir