Rüyada Ilıca (kaplıca) görmek

Rüyada ılıca veya kaplıca görmek kişinin sağlık sorunları varsa sıhhatine kavuşacağına işaret eder. Eğer rüyanızda bir kaplıcaya giderek yıkandığınızı gördüyseniz günahlarınız için tövbede bulunacağınıza ve ibadete devam etmeniz gerektiğine delâlet eder.

Rüyada ailenizle ya da arkadaşlarınızla beraber bir ılıcaya veya kaplıcaya gittiğinizi görmek sevdiklerinizle birlikte sağlıklı ve rahat bir hayatınız olacağına ve saadet içinde yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada bir kaplıcadan döndüğünü görmek sıkıntılardan kurtulacağınıza, dertlerinizin biteceğine ve sağlıklı bir hayata işaret eder.

Rüyada bir ılıcada ya da kaplıcada çalıştığını görmek hayırlı işler için çalışmaya, etrafınızdaki kişilere her zaman destekte bulunmak için hazır olduğunuza ve insanlar tarafından sevildiğinize, güzel bir şekilde adınızın anıldığına delâlet eder.

Bir başka rivayete göre rüyada ılıca görmek çocuğunuzun olacağına, rüyada ılıcada yıkandığınızı görmek ise yakın zaman sonra işlerinizin yolunda gideceğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir