Rüyada İlan görmek

Rüyada gazete, radyo, televizyon vs. ilanı görmek isteklere kavuşmaya, maddi servet kazanmaya işaret eder. Rüyada duvarda bulunan bir afişi veya gazetelerdeki ilanları görüp okumak hayatınızda bazı düzenlemeler yapacağınıza, çeşitli kararlar verip bunları uygulayacağınıza delâlet eder.

Eğer rüyanızda gazeteye ilan verdiğinizi gördüyseniz kendi çabalarınız, çalışkanlığınız ve bulunduğunuz girişimler sayesinde başarıya kavuşacağınıza işaret eder. Rüyanızda sizin için ilan verildiğini gördüyseniz işlerinizi ilerleteceğinize ve daha büyüteceğinize, işinizde yeni projelerinizin olduğuna, evlenme arzusunda olduğunuza işarettir.

Eğer rüyanızda herhangi bir ölüm ilanı okuduğunuzu gördüyseniz ömrünüzün uzun olacağına delâlet eder. Rüyada ilan hazırladığını görmek ideallerinize ulaşmak için gayret edeceğinize ve hızlı bir şekilde ilerlemenin yollarını bulacağınıza işaret eder. Eğer rüyanızda bir ilanı yırttığınızı gördüyseniz etrafınızdaki kişilerle olan iletişim sorunlarına ve özgürlük isteğinize işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir