Rüyada Ihlamur Tohumu Görmek

Rüyada ıhlamur tohumu görmek hayatınızla ilgili düşüncelerinize, kurduğunuz hayallere ve umutlarınıza işaret eder. Rüyada toprağa ıhlamur tohumu ektiğini görmek uzun bir zamandır yapmayı düşündüğünüz işler konusunda harekete geçeceğinize, somut girişimlerde bulunacağınıza ve iyi beklentiler içine gireceğinize delâlet eder.

Rüyada her yere ıhlamur tohumu serptiğini görmek hayırlı işler peşinde olduğunuza ve bencil yaklaşımlardan uzak olarak etrafınızdaki kişiler için de faydalı olmak için uğraş vereceğinize işaret eder.

Rüyada ektiğiniz ıhlamur fidanının büyüdüğünü görmek birçok isteğinizin gerçek olacağına, kısmetinizin açık olacağına ve berekete delâlet eder.

Rüyada ıhlamur tohumu satın aldığını görmek dert ve sıkıntılardan kurtulacağınıza, gönül ferahlığına ve dingin bir hayatınız olacağına işaret eder.

Rüyada ıhlamur tohumu sattığını görmek sevdiklerinizle beraber saadet ve sıhhatle yaşayacağınıza, güzel bir aile hayatına, geçimi rahat sağlamaya ve birçok nimete nail olmaya delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir