Rüyada İddia görmek

Rüyada herhangi bir konuda gereksiz bir şekilde iddiada bulunduğunu görmek önemsiz şeyler yüzünden zarara uğramaya işaret eder. Rüyada ısrarla bir şeyi iddia ettiğini görmek anlaşmazlıklara, tartışmalara ve kötü sözlere delâlet eder.

Rüyada başka birileriyle beraber bir konuda iddiada bulunduğunu görmek boş ve anlamsız konulara fazla önem verdiğinize ve enerjinizi boşa harcadığınıza işaret eder.

Rüyada birinin iddia ettiği şeyin tersini iddia ettiğini görmek ilişkilerde uyumsuzluklara ve sağlıklı iletişim kuramamaya işaret eder.

Rüyada herhangi bir konuda ısrarla iddiada bulunan birini görmek düşüncesizlikleriyle ve sorumsuz davranışlarıyla size sorun çıkaran bir arkadaşınıza veya iş ortağınıza delâlet eder.

Rüyada gereksiz bir iddiada bulunan ve ısrar eden bir kişiye kızdığını görmek sıkıntıya, aksiliklere ve işlerdeki düzensizliklere işaret eder. Rüyada birçok kişinin farklı iddialarda bulunduğunu görmek huzursuz bir ortama, sıkıcı ilişkilere, karışıklıklara ve gerginliklere delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir