Rüyada Güve görmek

Rüyada Güve görmek

Rüyada güve görmek sıkıntı, mal kaybı ve hastalıklara delâlet eder. Eğer rüyanızda bir kitabın ya da kâğıdın güveler tarafından yendiğini gördüyseniz üzüntü veya zararla karşılaşacağınıza işaret eder. Rüyada yiyecekler üzerinde güve görmek dert ve sağlıkta meydana gelecek sorunlara işarettir.

Eğer rüyanızda giyeceklerinizi güvenin yediğini gördüyseniz etrafınızdaki bazı kişilerden zarar göreceğinize veya dedikoduya delâlet eder. Rüyada evinizdeki bütün eşyalarda güveler olduğunu görmek işlerinizin kötüye gitmesi yüzünden ailece maddi sıkıntı çekeceğinize ve geçim sıkıntısına düşeceğinize işaret eder.

Eğer rüyanızda eşyalarınızı güvelerden temizlediğinizi gördüyseniz zor ve sıkıntılı günler geçireceğinize ancak daha sonrasında sorunlardan kurtulup rahatlayacağınıza ve sıkıntıyı atlatacağınıza delâlet eder.

İmam Nablusi'ye göre rüyada güve görmek keder ve hastalığa işaret eder. Bir başka rivayete göre rüyada güve görmek çevrenizde bulunan sevdiğiniz ve güvendiğiniz insanlardan dolayı uğrayacağınız zarara işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir