Rüyada Fincan görmek

Rüyada Fincan görmek

Rüyada görülen fincan, okulda hırslı ve azimli olunması gerektiğine, başarı için çaba gösterilmesi gerektiğine işarettir. Yersiz endişe ve kaygı demektir. Küçük zarar ve menfaat anlamı taşır. Fincandan bir şey içmek yakın bir arkadaşla görüşülecek demektir.

Fincan tutmak, iş hayatında da çalıştıktan sonra her türlü sıkıntının atlatılacağını gösterir. Her türlü dert uzak olur. Kasten fincan kıran kişinin, çocukları tarafından başarı ile anılacağının habercisidir. Fincan düşerek kırılıyorsa, sevgili ile yaşanılan sorunlar aşılacaktır ve mutlu bir ilişki ile devam edilecektir. Ani gelecek bir habere işarettir. Bir fincan kahvenin üzerine dökülmesi kişiye bereket gelecek anlamı taşır. Fincanın satın alındığının görülmesi, hastalık nedeniyle harcanacak para demektir. Fincan satmak ise yakın bir arkadaş ile barış anlamına gelir.

Rüyada bir fincana kahve doldurmak, sizin yardımınız ve gayretiniz ile bir dostunuz dertlerinden kurtulacak demektir. Bir yere misafir olunacak anlamına da gelir.

Rüyada görülen fincan büyük ise dikkatli harcama yaparak maddi konularda rahat edebileceğinize işarettir. Güzel bir fincandan kahve içiliyorsa beklenmedik misafire delalettir.

Fal bakmak için bir fincanı kapattığını görmek kişinin kaza sonucu korku içinde olacağını gösterir. Kahve falı bakılıyor ise iyi bir durumda olacağınıza ve hastalıklardan kurtulacağınıza işarettir.

Üzerinde köpük olan kahveli bir fincan görmek, yakın zamanda gelecek ufak bir müjdeye işarettir. Para ve sevince delalettir. Boş fincan ise önemsiz bir kayıp, zarar demektir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir