Rüyada Fakir ve iyi kimselere hizmet görmek

Rüyada fakir, iyi, doğru yolda hayatını sürdüren, dürüst kişilere yardım ettiğini görmek Allah katında yüceliğe, hayırlı ölüme, iyi kişilerle arkadaşlık kurmaya ve rüya sahibinin kıymetli bir kişi olmasına delâlet eder.

Rüyada maddi bakımdan zor durumda olan ve iyi kişilikli insanlara iyilik yaptığını görmek hayra, berekete ve manevi yönden sağlamlığa işaret eder. Rüyada fakir ve iyi bir kişiyi doyurduğunu görmek rızkın genişlemesine, Allah'ın rızasını kazanmaya ve kısmete işaret eder.

Eğer rüyanızda çok sayıda fakir ve iyi insanı toplu hâlde doyurduğunuzu gördüyseniz hayatınızı hayır işleriyle geçireceğinize ve bol sevap işleyeceğinize işaret eder.

Rüyada fakir ve iyi bir kişiye giyecek yardımı yaptığını görmek rüya sahibinin dünya ve ahiret hayatında emniyette olacağına ve gönül ferahlığıyla yaşayacağına delâlet eder.

Rüyada birçok fakir kişiye giyecek verdiğini görmek berekete ve rahat bir geçime, ömrü sağlıklı geçirmeye işaret eder. Rüyada fakir ve iyi kimselere sadaka verdiğini görmek sıkıntılardan kurtulmaya, rahatlamaya ve itibarın artmasına delâlet eder.
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir