Rüyada Esaret / esir görmek

Rüyada esir görmek hastalıklardan kurtularak şifa bulmaya, çekilen sıkıntıların biteceğine ve rahata kavuşmaya delâlet eder.

Rüyada bir kişiyi esir aldığınızı gördüyseniz bir kişinin sırlarını öğreneceğinize ve bazı önemli bilgiler alacağınıza işaret eder.

Eğer rüyanızda düşmanları esir aldığınızı gördüyseniz durumlarıyla ilgili bilgi sahibi olacağınıza ve mallarından faydalanacağınıza işaret eder.

Rüyada müslümanların esir olduğunu gördüyseniz maddi ve manevi bakımdan zayıflık içinde olmalarına, kötü duruma düşmelerine delâlet eder. Rüyada esir alındığınızı görmek zorluklara, sıkıntılara ve engellere işaret eder.

Rüyada esir alındığınızı ve esaretten kurtulduğunuzu görmek sorunlar olan işlerinizde düzelmeler olacağına, hayatta verdiğiniz emeklerden olumlu sonuçlar alacağınıza ve geleceğe umutla bakacağınıza işaret eder.

Rüyada sevdiğiniz bir kişinin esir alındığını görmek bir yakınınızın iyilik haberlerini alacağınıza, bu haberlerin sizi sevindireceğine ve o kişinin mutluluğunu paylaşacağınıza delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir