Rüyada El falına bakmak görmek

Rüyada El falına bakmak görmek

Rüyada el falına baktığını görmek insanlarla kurduğunuz ilişkilerde dikkatli ve temkinli olmanızın yararınıza olduğuna işaret eder. Rüyada el falına baktırdığını görmek hayatınızda yapmayı düşündüğünüz yeniliklerle ilgili büyüklerinizin ve tecrübeli kişilerin fikrini gözardı etmemeniz gerektiğine delâlet eder.

Eğer rüyanızda bakılan el falınızda hayat çizginizin kısa olduğu görülüyorsa uzun ve sağlıklı bir ömrünüz olacağına işaret eder.

Rüyada el falına bakan birisini görmek size çeşitli vaatlerde bulunan ancak gerçekleştirdiği eylemlerde çelişkili davranan bir kişiyle olan ilişkinize işaret eder.

Rüyada el falına baktırdığını ve iyi şeyler duyduğunu görmek geleceğe umutla baktığınıza, ilişkilerinizde iyi niyetli bir kişi olduğunuza ve temiz kalbiniz sayesinde karşınıza çıkacak güzelliklere işaret eder.

Rüyada el falına baktırdığını ve kötü şeyler duyduğunu görmek endişelerinizin ve korkularınızın olduğuna, hayatınızda sizi sıkan etkenlerden sıyrılmanız ve rahatlamanızı sağlayacak işlerle meşgul olmanız gerektiğine delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir