Rüyada El arabası görmek

Rüyada El arabası görmek

Rüyada el arabası görmek taşınmaya delâlet eder. Rüyanızda el arabası kullanarak bir şey taşıdığınızı gördüyseniz yaşadığınız evden başka bir eve taşınacağınıza işarettir. Eğer rüyanızda el arabasını boş olarak çektiğinizi gördüyseniz uzak yollardan gelecek bir misafiriniz olacağına tabir olunur.

Rüyada el arabasına bir çocuğu bindirerek çektiğinizi görmek ise misafirinizin çocuklu olacağına işaret eder. Rüyanızda bozuk, gitmeyen bir el arabası gördüyseniz yapmayı düşündüğünüz bazı şeyleri erteleyeceğinize işarettir.

Eğer rüyanızda bir el arabasına tekerlek taktığınızı gördüyseniz eğitim hayatınızla veya işinizle ilgili ihtiyaçlarınızı karşılamak için gerekli adımları atacağınıza delâlet eder. Rüyada el arabasının çok ağır olduğunu ve hareket ettiremediğinizi görmek zor zamanlarınızda yakınlarınızdan yardım istemeniz konusunda çekinmemeniz gerektiğine işaret eder.

Bir başka rivayete göre el arabası rüyayı gören kişinin ya da yakınlarından bir insanın geçireceği hafif bir hastalık olarak yorumlanır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir