Rüyada Duvarlar görmek

Rüyada duvarlar görmek sıkıntılı durumlara, engellere, aile veya akrabalarınızdan bir kişinin sağlık sorunları yaşayacağına işaret eder. Rüyada yıkılmış duvarlar görmek büyük bir üzüntü atlatacağınıza delâlet eder.

Rüyada sıvası dökülmüş duvarlar görmek kabullenmediğiniz gerçeklerle yüzleşeceğinize işarettir. Rüyada duvarların üstünde yürüdüğünüzü gördüyseniz sizi zorlayan engeller için daha çok mücadele edeceğinize delâlet eder.

Rüyada sıra sıra duvarlar görmek bir sorunu aştığınızda diğeriyle karşılaşacağınıza ama büyük bir sabır ve sebat ile bütün bu sorunların üstüne gideceğinize delâlet eder.

Rüyada duvarların üstünüze üstünüze geldiğini görmek hayatınızda sorumluluklarınızdan fazlaca sıkılacağınıza ve bu konuda bir desteğe ihtiyaç duyacağınıza işaret eder.

Rüyada duvarlardan atladığını görmek hayatınızdaki sorunlar karşısında bunaldığınıza ve ani kararlar vererek çözüme ulaşmaya çalışacağınıza işaret eder.

Rüyada duvarları boyadığını görmek hayatınızdaki memnun olmadığınız şeyleri değiştirmek için farklı alternatifler üreteceğinize delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir