Rüyada Duvak görmek

Rüyada Duvak görmek

Rüyada duvak görmek kısmete, sevinç ve mutluluğa, evliliğe işaret eder.

Rüyada duvak taktığını görmek rüya sahibi bekârsa evleneceğine, evliyse çocuğu olacağına delâlet eder.

Rüyada duvak çıkardığını görmek aşk hayatınızda isteklerinize kavuşacağınıza ve gidişatın gönlünüzden geçtiği gibi olacağına işaret eder.

Rüyada duvak satın aldığını görmek hayırlı bir kısmete ve hayattaki yeni başlangıçlara delâlet eder.

Rüyada duvak sattığını görmek bir yakınınızdan gelecek haberle sevineceğinize işaret eder.

Rüyada duvak diktiğini, işlediğini vs. görmek evlilik hayalleriniz olduğuna ve mutlu bir yuva kurma isteğinize işaret eder.

Rüyada kirlenmiş, yırtılmış, dağılmış vs. duvak görmek aşk hayatınıza dair endişeleriniz olduğuna ve hayal kırıklıklarına delâlet eder.

Rüyada duvak takmış birini görmek ailenizden ya da yakın çevrenizden birinin evleneceğine işaret eder. Başka bir rivayete göre rüyada duvak görmek romantik bir aşka, turistik seyahatlere ve kişinin arzularına kavuşacağına işaret eder.

Rüyada duvak örmek, bir yakınınızın evliliğine maddi konuda yardımcı olacağınıza işarettir. Duvak ören bir kimse görmek, aile büyüklerinizden evliliğinizle alakalı yardım isteyeceğinize, büyüklerinizin fikirlerine önem vereceğinize, bu sayede evliliğinizde yaşanılan sorunların kısa süre içinde çözüleceğine yorumlanır.

Rüyada duvak işlemek, yeni kişilere yorumlanır ve bu kişi ile ileride yaşanacak duygusal zamanlara veya evliliğe delalettir. Duvak işleyen bir kimse görmek, ailenizle birlikte çıkacağınız hayırlı bir yolculuğa ve tanışacağınız kişilere yorumlanır.

Duvak denemek, evliliğinizde veya aile içinde bir başkası yüzünden yaşanan sorunların kısa süre içinde tatlıya bağlanacağına yorumlanır. Duvak deneyen birini görmek, sorunların kısa süre içinde kendiliğinden son bulacağına ve unutulacağına işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir