Rüyada Düşmek görmek

Rüyada Düşmek görmek

Rüyada düştüğünü görmek sıkıntıya, zor durumlara ve uğraştırıcı sorunlara işaret eder. Rüyada yüksek bir yerden düştüğünü görmek işlerde bozulma olacağına ve hayatınızda iyi olan bazı husuların kötüye doğru gideceğine delâlet eder.

Rüyada yüksek bir yerden düştüğünü ve yaralandığını görmek maddi sıkıntılara ya da çeşitli aksiliklerle karşılaşmaya işaret eder.

Rüyada bir darbe alarak düştüğünü görmek tehlikeli durumlara ve temkinli hareket etmek gerektiğine delâlet eder. Rüyada ayağının kaydığını ve düştüğünü görmek zorluklara ve başa gelebilecek belalara işaret eder.

İbn-i Sirin'e göre rüyada yüzüstü yere düştüğünü görmek sıkıntı ve ıstıraba, rüyada savaş sırasında düştüğünü görmek sıkıntı ve ıstırabın artacağına, rüyada dağ, çatı, duvar vs. gibi yüksek yerlerden düştüğünü görmek muradınıza tam olarak eremeyeceğinize işaret eder.

Kirmani'ye göre bir yerden aşağı düştüğünü görmek umduğunuz şeyi elde edemeyeceğinize, rüyada bir dağdan aşağı düştüğünü görmek durumunuzun kötüleşeceğine, rüyada düştükten sonra şiddetli bir şekilde yaralandığınızı ve bedeninizden kan aktığını görmek vücudunuzdaki yara miktarınca zarara, rüyada ayak kayması sonucu düştüğünü görmek sıkıntıya, rüyada düştükten sonra acı hissettiğini görmek kolaylık ve rahatlığa delâlet eder.

Seyyid Süleyman'a göre rüyada üstüne birinin düştüğünü görmek düşmanın zafer kazanmasına, rüyada dağ ve duvar gibi yüksek bir yerden düştüğünü görmek maksadın yarım kalmasına, bir darbe tesiriyle düştüğünü görmek bela ve musibete uğramaya, ayağının kayarak düştüğünü görmek felakate işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir