Rüyada Dürbün görmek

Rüyada Dürbün görmek

Rüyada dürbün görmek güzel bir geleceğiniz olacağına işaret eder. Eğer rüyanızda dürbünle bir yeri seyrettiğinizi gördüyseniz gireceğiniz işe başlamadan önce o iş hakkında incelemelerde ve araştırmada bulunacağınıza, bu işten iyi bir kazanç elde ederek zenginliğe ulaşacağınıza, işlerinizi daha da büyüteceğinize delâlet eder.

Kırık veya bozuk bir dürbün görmek maddi konularda kendinizi güvensizlik içinde hissedeceğinizi ancak umudunuzu kaybetmeden çalıştığınız takdirde güzel bir geleceğin sizi beklediğine işaret eder.

Rüyada dürbünle izlendiğini görmek size ilgisi olan bir kişinin duygularından bahsedeceğine fakat sizin bu duygulara karşılık vermeyeceğinize işaret eder.

Eğer rüyada dürbün kaybettiğinizi gördüyseniz üzerinde çalışmayı düşündüğünüz bazı işleri çeşitli sebeplerle erteleyeceğinize işaret eder.

Rüyada dürbünle bir yerlere bakarken görüşünüzün net olmadığını görmek bilmeniz istenmeyen bazı gizli olaylara ve sırlara delâlet eder. Bir başka rivayete göre rüyada yeni ve güzel bir dürbün görmek uzaktan alacağınız iyi haberlere delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir