Rüyada Düdük görmek

Rüyada Düdük görmek

Rüyada düdük çaldığını görmek sevinçle karşılanacak hayırlı bir habere işaret eder. Rüyada düdük sesi işitmek beklenmedik bir haber almaya delâlet eder.

Eğer rüyanızda bir devlet büyüğü tarafından düdük verildiğini gördüyseniz iş hayatınızda başarılı olacağınıza ve yüksek mevkide bulunacağınıza delâlet eder.

Rüyada düdük sattığını görmek yapacağınız bir iş neticesinde çevreniz tarafından konuşulacağınıza ve bu işle ilgili olarak insanların ilgisini çekeceğinize işaret eder.

Eğer rüyanızda düdük satın aldığınızı gördüyseniz bir süredir beklediğiniz bir haberi alacağınıza delâlet eder. Rüyada düdük çalan bir çocuk görmek neşeye ve sevineceğiniz olaylarla karşılaşacağınıza işaret eder.

Eğer rüyanızda düdük yaptığınızı gördüyseniz yapmayı düşündüğünüz bir konu hakkında yakınlarınızla konuşacağınıza ve fikirlerinizi onlara duyuracağınıza işaret eder.  

Bir başka rivayete göre ise rüyada düdük görmek ilim sahibi olmaya, Kur'an-ı Kerim'i okumaya ve anlamaya, çocuk isteyen kişi için çocuk sahibi olacağına delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir