Rüyada Dereotu görmek

Rüyada Dereotu görmek

Rüyada dereotu görmek bolluk, bereket, sıhhat ve gelecekte meydana gelecek olaylara delâlet eder. Rüyada dereotu yediğinizi gördüyseniz sağlıkla yaşayacağınız güzel bir ömre sahip olacağınıza tabir olunur.

Eğer rüyanızda dereotu satın aldığınızı gördüyseniz iş hayatınızda bazı problemlerle uğraşmak durumunda kalabileceğinize ancak bunların geçici sorunlar olduğuna işaret eder. Rüyada dereotu sattığınızı gördüyseniz paranızı değerlendirmek için araştırmalarda bulunacağınıza işarettir.

Eğer dereotunu yemek içinde gördüyseniz sağlığa, hastalığı olan kişi için şifa bulacağına işaret eder. Rüyada taze ve çiğ şekilde görülen dereotu eş tarafından gelecek hayırlı bir işe işaret eder. Rüyada dereotu topladığını görmek girişeceğiniz işlerden menfaat elde edeceğinize delâlet eder.

Eğer rüyanızda sararmış, solgun dereotu gördüyseniz ufak tefek sağlık sorunlarına veya bir arkadaşınızla aranızdaki soğukluk ve gerginliğe işaret eder. Bir başka rivayete göre rüyada dereotu görmek servete ve bol paraya sahip olmaya delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir