Rüyada Deniz feneri görmek

Rüyada Deniz feneri görmek

Rüyada deniz feneri görmek seyahatle ilgili konulara delâlet eder. Rüyada bir deniz fenerinin yandığını görmek uzak bir yola gideceğinize işaret eder. Rüyada bir deniz fenerinin söndüğünü görmek yapılacak bir yolculuğu ertelemeye işaret eder.

Rüyada bir deniz fenerini uzaktan görmek ayrı kaldığınız sevdiğiniz bir kişiye ve bu kişiyi özlediğinize, beklediğinize delâlet eder.

Rüyada uzakta bulunan bir deniz fenerine doğru yaklaştığını görmek uzak yerlerden bir haber alacağınıza ve sevineceğinize işaret eder. Rüyada deniz fenerinde çalıştığını görmek sevdiğiniz kişilerle bir arada olacağınıza ve görüşemediğiniz kişiler ile buluşacağınıza delâlet eder.

Rüyada deniz fenerinde çalışan birini görmek bir tanıdığınızı ziyarete gideceğinize, bu görüşmeden güzel anılarla ayrılacağınıza işaret eder. Bir başka rivayete göre ise rüyada deniz feneri görmek zor duruma düştüğünüz bir zamanda beklemediğiniz bir kişiden destek göreceğinize ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, güven duyacağınız dostlarınızın olduğuna delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir