Rüyada Dehşet görmek

Rüyada Dehşet görmek

Rüyada dehşet içinde kaldığını görmek dert ve üzüntülerden kurtulmaya, sıkıntıların bitmesine, mutluluğa kavuşmaya ve sevindirecek güzel bir haber almaya işaret eder.

Eğer rüyanızda başka bir kişiyi dehşete kapılmış bir şekilde gördüyseniz arkadaşlarınızdan birinin sorunlarıyla ilgilenecek, sıkıntılarından kurtulması için destek olacaksınız ve işe yarar tavsiyelerde bulunacaksınız demektir.

Rüyada kalabalık bir insan topluluğunu dehşet içinde görmek insanlara yardımcı olan iyiliksever bir kişi olduğunuza ve çevrenizdeki kişiler tarafından çok sevildiğinize işaret eder.

Eğer rüyanızda dehşet verici bir olaya şahit olduğunuzu gördüyseniz aile çevrenizden veya sosyal hayatınızdaki kişilerden birinin verdiği bir davete katılacağınıza ve güzel bir olay için insanlarla bir araya geleceğinize delâlet eder.

Rüyada dehşete düşmüş bir kişiyi sakinleştirmeye çalıştığınızı gördüyseniz yakın bir arkadaşınızdan iyi haberler alacağınıza, hayatınıza gelecek yeni renklere ve geleceğe yönelik kuaracağınız hayallere işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir