Rüyada Darbuka görmek

Rüyada Darbuka görmek

Rüyada darbuka görmek hayra ve haber almaya işaret eder. Eğer rüyanızda darbuka çaldığınızı gördüyseniz söylememeniz gereken sözleri ağzınızdan kaçırdığınız için zor durumda kalabileceğinizi gösterir. Rüyanızda darbuka çaldığınızı ama darbukadan hiç ses çıkmadığınızı gördüyseniz üzüleceğiniz bir haber almaya işaret eder.

Eğer rüyanızda uzaklardan gelen bir darbuka sesi duyduysanız beklediğiniz bir habere ulaşacağınıza delâlet eder. Rüyada bir kişi darbuka çalarken sizin de oynadığınızı gördüyseniz doğru olmayan bir habere inanarak zarar edeceğinize işarettir. Eğer elinizdeki darbukanın beklenmedik şekilde bir anda kırıldığını gördüyseniz işlerde karşılaşılacak sorunlara delâlet eder.

Rüyada darbuka enstrümanını yapan birini gördüyseniz bir işinize araç olacak bir malzemeyi birinden rahatlıkla temin edeceğinize işaret eder.

Hüseynî'ye göre rüyada darbuka görmek, çalmak ya da darbuka sesi duymak hayır işaretidir. Bir başka rivayete göre rüyada darbuka görmek evliliğe, üne kavuşmaya, kayıp bir kişinin bulunmasına ya da küçük bir hediye alınmasına işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir