Rüyada Dakika görmek

Rüyada Dakika görmek

Rüyada dakikaları saymak kişinin isteğine tam zamanında kavuşacağına delâlet eder. Rüyada beklediğiniz bir şey için birkaç dakika kalmış olduğunu gördüyseniz emek verdiğiniz bir işte sonuca ulaşmanızın yakın olduğuna işaret eder.

Rüyada herhangi bir şeye birkaç dakikayla geç kaldığını görmek olmasını istediğiniz şeyler konusunda aceleci davrandığınıza, olayları olumsuz bakış açısıyla değerlendirdiğinize ve kendinizi daha rahat bırakmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada dakikaların geçmek bilmediğini görmek sıkıntıya ve hayatınızda eksikliğini hissettiğiniz şeyler yüzünden huzursuzluk duyacağınıza, umutlu bir şekilde bekleyerek hayatta karşınıza çıkacak güzelliklere hazır olmanız gerektiğine işaret eder.

Eğer rüyanızda kısa dakikalar içinde bir şeyleri yetiştirmeye çalıştığınızı gördüyseniz görevde bulunduğunuz iş için bütün enerjinizle çalışacağınıza, bu arada sağlığınızı ihmal etmemeniz gerektiğine işaret eder. Rüyada belirli bir dakika görüldüyse o sayıya ve rüyadaki diğer ayrıntılara göre tabir edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir