Rüyada Dağ armudu Görmek

Rüyada dağ armudu görmek hayatınızda olacak önemli değişikliklere, rızka ve berekete işaret eder. Rüyada mevsiminde yetişen dağ armudu görmek hayra, bolluğa ve menfaat sağlamaya delâlet eder. Rüyada mevsimi dışında bir vakitte dağ armudu görmek üzüntü veya hastalığa işaret eder.

Rüyada ağaç üzerinde çok sayıda dağ armudu olduğunu görmek rüya sahibinin birçok dileğinin gerçek olacağına işaret eder.

Rüyada dağ armudu yediğini görmek işlerin güzel bir düzende ilerleyeceğine ve başarılı çalışmalar yapılacağına delâlet eder. Rüyada dağ armudu topladığını görmek çalışmaların karşılığını almaya, rahat ve feraha kavuşmaya işaret eder.

Rüyada dağ armudu satın aldığını görmek hayatınızda yapacağınız değişiklikler konusunda içinde bulunduğunuz şartlara göre karar vereceğinize ve mantıklı bir yol izleyeceğinize delâlet eder.

Rüyada dağ armudu sattığını görmek zahmetli işlerle uğraşacağınıza, sabırlı olduğunuz takdirde çektiğiniz zahmetlerin karşılığında rahata ereceğinize işaret eder. Bir başka rivayete göre rüyada dağ armudu görmek güvenilmez bir kişiye delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir