Rüyada Çukur görmek

Rüyada Çukur görmek

Rüyada çukur görmek zorluk ve sıkıntı çektikten sonra rahata ermeye işaret eder. Eğer rüyanızda bir çukura düştüğünüzü gördüyseniz işlerinizde sorunlarla karşılaşacağınıza, çukurdan çıktığınızı gördüyseniz sorunların çözüleceğine ve işlerin yoluna gireceğine delâlet eder.

Rüyada bir çukuru doldurduğunu görmek rızkın genişliğine ve kazancın bereketine işarettir. Rüyada çukur kazdığını görmek evliliğe işaret eder.

Eğer rüyanızda bir çukurdan atladığınızı gördüyseniz bir tehlikeyle karşılaşacağınıza, su dolu bir çukur gördüyseniz tehlikenin uzaklaştığına, tehlikeli hayvanlarla dolu bir çukur gördüyseniz işlerinizde zarara uğrayacağınıza delâlet eder.

Rüyada bir çukurun içinde çeşitli eşyalar gördüyseniz zahmet çekerek kazanacağınız mal veya paraya işaret eder. Rüyada çukura düşmüş birine yardım ettiğini görmek çevrenizdeki kişileri iyiye ve güzele yönlendirmeye çalışacağınıza delâlet eder. 

Bir başka rivayete göre rüyada çukur kazdığını görmek işlerin ihmal edilmesine veya insanların kötü sözlerine işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir