Rüyada Cızbız Görmek

Rüyada Cızbız Görmek

Rüyada cızbız yaptığını görmek iş hayatında tembelliğe, işlerden sıkılmaya ve iyi bir şekilde çalışılmadığı için maddi konularda sıkıntı çekmeye işaret eder.

Rüyada kalabalık bir ortamda cızbız yaptığınızı görmek ailece maddi zarara girmeye ve geçimi sağlamakta zorlanmaya delâlet eder. Rüyada cızbız yaptığını ve yediğini görmek iş hayatında sorunlu bir döneme ve yeni fikirler geliştirerek işlerinizi düzene sokmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada cızbız kokusu aldığını görmek iş ya da eğitim hayatınızda istediğiniz başarıyı elde edemeyeceğinize ve gelişmelerin olumsuz yönde gideceğine işaret eder.

Rüyada birinin size cızbız ikram ettiğini görmek hayatınızı kötü etkileyen bir kişiye ve ilişkilerinizi gözden geçirerek sizin için hayırlı olanı seçmeniz gerektiğine delâlet eder.

Rüyada cızbız yapıldığını fakat yemek istemediğini görmek içinde bulunduğunuz bütün olumsuz durumlara rağmen zarar görmeyeceğinize ve rahata kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada cızbız yapan birini görmek iş hayatınızda istediğiniz koşullara sahip olmadığınıza ve işlerin doğru bir düzende ilerlemediğine işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir