Rüyada Çehre (yüz) Görmek

Rüyada Çehre (yüz) Görmek

Rüyada gülen bir yüz görmek rüya sahibinin güzel bir hayatının olduğuna, işlerinin iyi bir düzende ilerleyeceğine ve hayatından memnun bir şekilde yaşamaya devam edeceğine delâlet eder.

Rüyada asık bir yüz görmek işlerin yolunda gitmediğine, sorun ve aksaklıklar olduğuna, üzüntü ve sıkıntılarla uğraşmaya işaret eder.

Rüyada şaşkın bir yüz görmek beklemediğiniz bazı olaylarla karşılaşacağınıza ve bu olaylarla beraber hayatınıza yenilikler geleceğine işaret eder.

Rüyada korkuya kapılmış birinin yüzünü görmek sıkıntıya, zorluklara, aşmanız gereken engellere ve sizi rahatsız eden konulara delâlet eder.

Rüyada kızgın bir yüz görmek etrafınızdaki insanlarla bazı sorunlar yaşayacağınıza, göreceğiniz tepkilerden dolayı rahatsız hissedeceğinize, huzurunuzu sağlayabilmek için çaba göstereceğinize ve sorunlarınız olan kişilerden uzak durmak isteyeceğinize işaret eder.

Rüyada masum bir çocuk yüzü görmek ailenizle beraber sağlıklı bir şekilde yaşayacağınıza ve saadet içinde bir hayat sürdüreceğinize delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir