Rüyada Çamaşırcı Görmek

Rüyada Çamaşırcı Görmek

Rüyada çamaşırcı görmek hayra, dertlerden kurtulmaya ve tövbe etmeye işaret eder. Rüyada bir çamaşırcının çamaşır yıkadığını görmek yapacağınız işlerden fayda bulacağınıza ve bir sıkıntınızın sona ereceğine delâlet eder.

Rüyada bir çamaşırcıya çamaşır verdiğini görmek üzüldüğünüz ve çare aradığınız bir sorununuzu yakın ve iyiliksever bir arkadaşınızla paylaşacağınıza ve arkadaşınızdan yardım isteyeceğinize işaret eder.

Rüyada kendini çamaşırcı olarak görmek iyiliğe ve güzelliğe yöneleceğinize, nefsinizi terbiye etme yoluna gireceğinize işaret eder.

İmam Cafer Sadık'a göre rüyada çamaşırcı görmek üzüntüden kurtulacağınıza ve günahlardan tövbe edeceğinize delâlet eder.

İbn-i Sirin'e göre rüyada çamaşırcı olmadığınız hâlde çamaşırcılık yaptığınızı görmek günahlardan tövbe edeceğinize ve ibadet ehli olacağınıza işaret eder.

Kirmani'ye göre rüyada yıkadığınız elbisenin beyazladığını görmek tam bir dönüşle Allah'a döneceğinize ve artık günah işlemeyeceğinize, bunun aksini görmek ise sürekli günah işleyeceğinize işaret eder.

Cabir Mağribi'ye göre rüyada çamaşırcı görmek hayır işleri yapan kişiye delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir