Rüyada Çalı görmek

Rüyada Çalı görmek

Rüyada çalı görmek çekilecek zorluk ve sıkıntılardan sonra feraha ermeye, üzüntü ve dertlerin bitmesine, huzurlu bir aile hayatına, evlada, mal sahibi olmaya ve berekete işaret eder.

Rüyada çalıları temizlediğini görmek problemlerden kurtulmaya, engelleri aşmaya ve sıkıntı veren konulardan uzak olunacağına işarettir. Rüyada üzeri dikenlerle dolu çalılar görmek kısa sürecek sıkıntıya delâlet eder.

Eğer rüyanızda bir çalılık içinden geçtiğinizi gördüyseniz hayatınızda karşınıza çıkacak zorlukların üstesinden geleceksiniz, inanç ve cesaretiniz sayesinde rahata kavuşacaksınız demektir.

Rüyanızda yolunuzun üzerinde çalılar olduğunu ve geçemediğinizi gördüyseniz hayatınıza ilişkin istek ve kararlarınızda karşınızda duran insanlara, bu insanların baskılarından kurtularak kendi doğrularınızla yaşamanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada çalı-çırpı görmek üzüntüye veya önemli olmayan habere işaret eder. Molla Cami'ye göre rüyada çalı görmek kolay elde edilen rızka ve rüya sahibinin güzel bir çocuğu olacağına delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir