Rüyada Çakı görmek

Rüyada Çakı görmek

Rüyada çakı görmek kötü söze, dedikoduya delâlet eder. Rüyanızda bir kişiden çakı aldığınızı gördüyseniz kötü sözler duyacağınıza, birisine çakı verdiğinizi görmeniz sizin kötü sözler edeceğinize işarettir.

Eğer rüyanızda bir çakı kullanarak bir şeyleri oyduğunuzu gördüyseniz hakkınızda yapılan dedikodu veya iftiralar yüzünden üzüntü duyacağınıza işaret eder. Rüyada çakı ile elini kesmek küçük bir hastalık geçirip iyileşmeye delâlet eder. Rüyada çakıyı açık bir şekilde görmek talihin açık olacağına işaret eder.

Eğer rüyanızda çakı satın aldığınızı gördüyseniz iş arkadaşlarınızla aranızdaki uyumsuzluğa delâlet eder. Rüyada çakı sattığını görmek bir iş görüşmesi yapacağınıza ancak işin size cazip gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada kesmeyen, kör bir çakı gördüyseniz boş ve gereksiz konuşmalara, anlamsız sözlere işaret eder. Eğer rüyanızda çakı ile meyve kestiğinizi gördüyseniz sevdiğiniz bir kişiyle ilişkinizin biteceğine işaret eder. Bir başka rivayete göre ise rüyada çakı görmek sağlığa delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir