Rüyada Çağla görmek

Rüyada Çağla görmek

Rüyada mevsiminde çağla görmek veya yemek hiç beklemediğiniz bir yerden gelecek güzel bir haber alacağınıza ve bu haberle çok sevineceğinize delâlet eder. 

Eğer mevsimi dışında çağla gördüyseniz hastalığa veya duyacağınız kötü bir habere işaret eder. Rüyanızda ağaçtan çağla topladığınızı gördüyseniz çalışmalarınızın sonucunda emeğinizin karşılığını alacağınıza delâlet eder.

Eğer rüyanızda çağla sattığınızı ya da aldığınızı gördüyseniz iş hayatınızda karşınıza iyi fırsatların çıkacağına, yeni girişimlerde bulunmak için uygun ortama işaret eder.

Rüyada birine çağla ikram ettiğini görmek yeni bir arkadaşlığa ve sosyal hayatta hareketli günler geçireceğinize işaret eder. Rüyada birinin size çağla ikram ettiğini gördüyseniz hasta olan bir yakınınızı ziyaret edeceğinize ve durumuyla yakından ilgileneceğinize delâlet eder.

Eğer rüyanızda bozulmuş, çürümüş çağlalar gördüyseniz etrafınızdaki insanlarla aranızda gerginlik ve sıkıntı olacağına, hoşlanmadığınız kişilerden uzak duracağınıza işaret eder. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir