Rüyada Bronşit görmek

Rüyada Bronşit görmek

Rüyada bronşit hastalığına yakalandığını görmek sıkıntıya, üzüntüye, hastalığa işaret eder. Eğer rüyanızda bronşit hastalığına tutulduktan sonra iyileştiğinizi gördüyseniz sıkıntı ve üzüntülerinizden kurtulacağınıza ve sağlığınızın iyi olacağına delâlet eder.

Rüyada başka bir kişinin bronşit hastalığına yakalandığını gördüyseniz bir arkadaşınızın sorunuyla ilgileneceğinize ve yardımcı olmaya çalışacağınıza işaret eder.

Eğer rüyanızda bronşit olup da ilaç içtiğinizi gördüyseniz sıkıntılarınıza çare arayacağınıza ve yakınlarınızdan yardım isteyeceğinize işaret eder. Rüyada bronşit hastalığına yakalanmış bir kişiye ilaç verdiğinizi gördüyseniz önemli bir sorununuzdan kurtulacağınıza ve rahata ereceğinize delâlet eder.

Eğer rüyanızda sevdiğiniz bir yakınınızın bronşit hastalığına tutulduğunu gördüyseniz aile fertlerinden birinin ya da bir dostunuzun zor zamanında yanında olacağınıza, kendini iyi hissetmesi için elinizden geleni yapacağınıza ve daha sonra iyilik haberlerini alacağınıza işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir