boşboşboş

Rüyada Bestekar Görmek

Rüyada bestekâr olan bir kişiyi görmek güzel haberler almaya, kısmete ve talihin açık olmasına işaret eder. Rüyada bir bestekârı beste yaparken görmek hayatınızı güzelleştirecek imkânlara sahip olacağınıza ve rahata kavuşacağınıza delâlet eder.

Rüyada bir bestekârın yaptığı bir besteyi dinlediğinizi görmek sosyal hayatınızda olacak değişikliklere ve her zamankinden daha farklı ortamlar içinde bulunacağınıza işaret eder.

Rüyada bir bestekâr ile tanıştığını görmek sıkıntılardan uzaklaşmaya ve kendinizi iyi hissedeceğiniz konularla ilgilenerek rahatlayacağınıza işaret eder.

Rüyada bir bestekâr ile arkadaş olduğunu görmek yeni bir tanışıklığa ve iyi anlaşacağınız bir arkadaşlık ilişkisine delâlet eder. Rüyada kendinizin bestekâr olduğunu görmek manevi yönünüzün güçlü olduğuna, nazik ve güvenilir bir kişi olduğunuza, etrafızıdaki kişiler tarafından sevgi ve saygı gördüğünüze işaret eder.

Bir başka rivayete göre rüyada bestekâr bir kişiyi görmek sevinmeye ve ardından üzüntü hissettirecek bir duruma delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir