Rüyada Bere görmek

Rüyada Bere görmek

Rüyada bere görmek hayra, kazanca, kısmete ve talihin açık olmasına işaret eder. Rüyada bere giydiğini görmek yakın bir zaman içinde mutlu olacağınız gelişmelerle karşılaşacağınıza ve hayatınızda yeni bir döneme gireceğinize delâlet eder.

Rüyada birine bere verdiğini görmek bir arkadaşınızdan yardım göreceğinize ve bu yardım sayesinde önemli bir derdinizden kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada bir kişinin size bere verdiğini görmek hayırlı bir işe girişeceğinize, işlerin gönlünüze göre ilerleyeceğine ve alacağınız sonuçlardan memnunluk duyacağınıza işaret eder.

Rüyada bere görmek görülen berenin rengine göre de tabir edilir: Rüyada kırmızı bere görmek muradınıza ereceğinize, yeşil bere görmek dinî açıdan kuvvetli olduğunuza, mavi bere görmek bir deniz yolculuğuna çıkacağınıza, sarı bere görmek hafif geçireceğiniz bir hastalığınız olacağına, siyah bere görmek uzak bir akrabanızdan üzüleceğiinz bir haber alacağınıza, beyaz bere görmek ise mutlu ve huzurlu günlere kavuşacağınıza delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir