Rüyada Bebek (Canlı) görmek

Rüyada Bebek (Canlı) görmek

Rüyada bebek görmek habere delâlet eder. Rüyada güzel bir bebek görmek iyi haber almaya,çirkin, zayıf, sağlıksız bir bebek görmek kötü haber almaya veya çevredeki insanların dedikodu yapmalarına işarettir.

Rüyada bir bebeğin ağladığını gördüyseniz sevdiğiniz kişiden güzel sözler duyarak sevineceksiniz demektir. Rüyada erkek bebek görmek müjdeye işaret eder. Eğer rüyanızda üstü başı kirlenmiş bir bebek gördüyseniz kısa zaman sonra elde edeceğiniz maddi kazanca işarettir.

Rüyada kız bebek görmek bolluk ve berekete, şerefe, çekilen zorluk ve sıkıntılardan sonra rahata ermeye işarettir. Eğer rüyanızda bir bebeği emzirdiğinizi gördüyseniz yakın çevrenizden gelecek bir kötülüğe karşı dikkatli olmalısınız demektir.

Rüyada çıplak ve temiz bir bebek görmek mutluluk verici gelişmelere delâlet eder. Rüyada bir bebeği sevip okşadığınızı gördüyseniz beklenmedik bir yerden gelecek haberle şaşıracağınıza işaret eder.

Eğer rüyanızda bir bebeğin ağladığını ve sizin de susturmaya çalıştığınızı gördüyseniz ticari bir işten para kazanmak için çaba göstermeye işarettir. Eğer rüyanızda beşikte yatan bir bebeği salladığınızı gördüyseniz gireceğiniz bir işten memnun kalacaksınız demektir.

Rüyada bir bebeği cami avlusunda veya başka bir yerde terk edilmiş şekilde görmek uzak akrabadan beklenmedik bir miras kalmasına işaret eder. Eğer rüyanızda bir bebeği uyurken gördüyseniz aşk hayatında mutluluğu yakalamaya ve yapacağınız bir yatırım sonucu kâr elde edeceğinize işarettir.

Rüyada bir bebek olduğunu ve beşiğe bağlandığını görmek hapis hayatına veya hastalığa işaret eder. Rüyada yerde duran bir kız bebeği yerden kaldırarak kucağına aldığını görmek hasta kişilerin şifa bulmasına, yoksulun zengin olmasına, dertli olanların ferahlamasına delâlet eder.

Hasta olan erkek ve kadının çocuk doğurması iyileşmelerine delalet eder.

(Daha geniş tabir için Bakınız; Doğum, Beşik, Çocuk.)

Ayrıca bakınız oyuncak bebek.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir