Rüyada Bataklık görmek

Rüyada Bataklık görmek

Rüyada bataklık görmek sıkıntıyla geçecek bir döneme, zorluklarla karşı karşıya gelmeye, baskı altında olmaya ve engellere delâlet eder.

Rüyada bir bataklığa düştüğünü ve çok zor bir şekilde ilerlediğini görmek zahmet çekeceğiniz işlere ve yorgunluğa işaret eder.

Rüyada bataklığa düştüğünü ve kolayca bataklığın içinden çıktığını görmek çeşitli sorunlarla uğraşacağınıza ancak bu sorunlardan kurtulmayı başaracağınıza işaret eder.

Rüyada bir bataklığın kenarında durduğunu görmek zarar görebileceğiniz durumlarla karşılaşabileceğinize ve dikkatli olmanız gerektiğine delâlet eder.

Rüyada bir bataklığa düştüğünü ve bataklığın bir anda düzlüğe dönüştüğünü görmek engelleri aşmaya ve rahata kavuşmaya işaret eder.

Rüyada bataklığa düşmüş birini görmek bir tanıdığınızın sıkıntı içinde olacağına ve sizden yardım bekleyeceğine delâlet eder.

Molla Cami'ye göre rüyada bir bataklığa saplandığını görmek fakirliğe ve yoksulluğa, rüyada bataklıktan çıktığını görmek ise işlerinde iyi bir gelişmenin olacağına ve fakirlikten kurtuluşa işarettir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir