Rüyada Başlık görmek

Rüyada bere, şapka gibi başlık görmek hayra, kısmete ve kazanca işaret eder. Rüyada başlık gören kişi kadınsa evliliğe, erkekse iyi bir işe, evli kişiler için ise maddi kazancın artmasına ve iş hayatında yükselmeye delâlet eder.

Eğer rüyanızda başlık türünden herhangi bir şeyi başınıza taktığınızı gördüyseniz iş hayatında olacak yeniliğe ve başarı kazanmaya işaret eder. Rüyada başlığı başınızdan çıkardığınızı gördüyseniz işten ayrılmaya veya zarara uğramaya delâlet eder.

Eğer rüyanızda birine başlık giydirdiğinizi gördüyseniz bir tanıdığınızın önemli bir sorununu çözeceğinize, rahata ermesinde büyük katkınız olacağına işaret eder. Rüyada birinin size başlık giydirdiğini görmek şanslı bir dönem içinde bulunduğunuza ve karşınıza çıkan fırsatları kaçırmamanız gerektiğine delâlet eder.

Eğer rüyanızda başlığınızı kaybettiğinizi gördüyseniz üzüntü duyacağınız bir olay yaşayacağınıza işaret eder. Rüyada birine başlık verdiğini görmek güzel bir arkadaşlığa ve güven içinde ilişkilere delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir