Rüyada Baskül görmek

Rüyada Baskül görmek

Rüyada baskül görmek önem vermediğiniz bazı konular yüzünden sıkıntıya düşebileceğinize işaret eder. Rüyada baskülde bir şey tarttığını görmek elden çıkacak mala veya paraya fakat bundan kazançlı çıkmaya tabir olunur.

Eğer rüyanızda baskülde tartıldığınızı gördüyseniz geçmişte kaçırdığınız fırsatlar tekrar karşınıza çıkacak ve bu fırsatları elde edeceksiniz demektir.

Rüyada yanlış tartan bozuk bir baskül görmek harcamalarınız konusunda tedbirli davranmanızın iyi olacağına, evdeki hesabın çarşıya uymadığını unutmamanız gerektiğine işaret eder.

Eğer rüyanızda baskül satın aldığınızı gördüyseniz sürekli geçiştirdiğiniz sorunlarınızla yüzleşeceğinize, ciddi bir şekilde hayatınızı gözden geçireceğinize delâlet eder.

Rüyada baskül ile tartılan insanlar görmek iş hayatınızdaki rekabete ve zorlu çalışma koşullarına işaret eder. Başka bir rivayete göre ise rüyada baskül görmek yoksul kişiler için zenginliğe, eşe ve evlada karşı özenli tutuma, ibadeti eksiksiz yapmaya ve günahlardan kaçınmaya delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir