Rüyada Baş ağrısı görmek

Rüyada Baş ağrısı görmek

Rüyada baş ağrısı çektiğini görmek tövbe etmeye, sadaka vermeye veya hayırlı amellere işaret eder. Rüyada baş ağrısından kurtulmak için ilaç içtiğini görmek iyi niyete ve feraha ermeye işaret eder.

Rüyada başı ağrıyan birini görmek hayırlı bir dosta, iyilik görmeye ve güvenilir insanlarla ilişki içinde olmaya delâlet eder.

Rüyada başı ağrıyan bir kişiye ilaç verdiğini görmek yapılan hatalardan pişman olmaya ve kişinin davranışlarına özen göstermesine, bu yönde çaba sarfetmesine işaret eder.

Rüyada baş ağrısı çekerek hastaneye gittiğini görmek ibadet konusundaki eksikleri gidermeye çalışmaya, maneviyatın ağır basmasına ve huzura ermeye işaret eder.

Rüyada başının ağrıdığını ve ağrının geçmediğini görmek insanlara faydalı olacak işlerde çalışmaya, gücünün yettiğince etraftaki kişilere destekte bulunmaya ve paylaşımcı bir kişiliğe işaret eder.

Başka bir rivayete göre ise rüyada başının ağrıdığını görmek yönetici konumundaki bir kişinin karşılaşacağı sıkıntıya veya büyük bir günaha delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir