Rüyada Bakmak görmek

Rüyada Bakmak görmek

Rüyada ilgiyle bir şeye baktığını görmek çok istediğiniz bir şeyi elde edeceğinize delâlet eder. Eğer rüyanızda sağınıza solunuza baktığınızı gördüyseniz etrafınızdaki kişilere ve yakınlarınıza önem verdiğinize, onlara olan düşkünlüğünüze işaret eder.

Rüyada herhangi bir şeyle ilgilenmeden sadece bakmak sorunlu durumları düzeltmek için çaba sarfetmemeye, problemlerden kaçmaya ve görmezlikten gelmeye işarettir. Rüyada namaz esnasında etrafınıza baktığınızı gördüyseniz dünya hayatıyla fazla meşgul olmaya ve size faydası olmayacak işlerle ilgilendiğinize delâlet eder.

Eğer rüyanızda tanımadığınız bir kişinin ilgiyle size baktığını gördüyseniz hayatınıza yeni girecek bir insanla tutkulu bir aşk yaşayacağınıza işaret eder.

Eğer rüyanızda sokaktayken herkesin aynı yöne doğru baktığını gördüyseniz sizin insanlardan gizlediğiniz ya da sizden gizlenen bir olayın su yüzüne çıkacağına delâlet eder. Bir başka rivayete göre rüyada bir şeye baktığını görmek meşgul olduğunuz işte terfi edeceğinize işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir