Rüyada Bahşiş görmek

Rüyada Bahşiş görmek

Rüyada bahşiş verdiğini görmek kaybettiğiniz bir şeyi bulacağınıza ya da beklemediğiniz bir şekilde elinize geçecek paraya ya da mala işaret eder.

Rüyada bahşiş aldığını görmek yoksul kişiler için menfaate, hayra, rızka ve kazanç sağlamaya, varlıklı kişiler için ise haram mala, rüşvetle işler yapmaya ve utanç verici davranışlarda bulunmaya delâlet eder.

Rüyada bahşiş veren birini görmek maddi olarak sıkıştığınız bir dönemde gelecek bir paraya ve bu paranın işinizi görecek miktarda olup sizi sıkıntıdan kurtaracağına işaret eder.

Rüyada bahşiş alan bir kişiyi görmek bir arkadaşınıza ya da yakınlarınızdan birine ihtiyaç duyduğu bir zamanda maddi konuda destekte bulunacağınıza, elinizden gelen yardımı yapacağınıza ve o kişiyi mutlu edeceğinize işaret eder.

Rüyada etrafınızda bulunan herkese büyük miktarda bahşiş dağıttığınızı görmek iş hayatınızda ilerleyeceğinize, işinizi geliştireceğinize ve büyüteceğinize, kazançlı işler yapacağınıza ve geçiminizi rahat bir şekilde sağlayacağınıza delâlet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir